Kamper

Norsk Topphockey

 

Eirik Hogstad ny kommersiell leder

Vi har i dag gleden av å melde at Eirik Hogstad er tilsatt som kommersiell leder i Oilers. Eirik er 31 år, opprinnelig fra Randaberg, bosatt i Stavanger. Han kommer fra jobben som Regional Sales Manager i Telia og starter sitt virke i DNB Arena etter ferien.

 

Som kommersiell leder får Eirik hovedansvaret for å videreutvikle klubbens kommersielle produkt, arrangement og merkevare mot publikum og samarbeidsnettverk. Stillingen er ny i Oilers. Vi er sikre på at Eirik Hogstad er rett mann for jobben og gleder oss til å få ham med på laget.

Du kan lese mer om ansettelsen i Rogalands Avis.

Stavanger Oilers utvider markedsavdelingen med Eirik Hogstad (i midten) som ny kommersiell leder. Daglig leder Terje Haukali, salg- og markedskoordinator Paula Hewitt og resten av staben i DNB Arena har dermed fått et viktig tilskudd på plass for videreutviklingen av klubbens kommersielle merkevare. (foto: Kjetil Garvik/oilers.no)