Kamper

Norsk Topphockey

 

Kjetil Bøe fortsetter i Oilers

Oilers meldte like før jul at Kjetil Bøe hadde sagt opp jobben som klubbens daglige leder. Samtidig ble det meldt at salgssjef Terje Haukali var konstituert som ny mann i samme stilling. Vi kan nå avklare hvilke roller de to skal fylle i administrasjonen i tiden som kommer

Man blir nemlig ikke kvitt Kjetil Bøe sånn helt uten videre. Heldigvis. I tråd med eget og klubbens ønske har Kjetil landet på at han går inn i rollen som Administrasjons- og IT-sjef. Kjetil fortsetter også som del av klubbens ledergruppe.

Samtidig er det klart at Terje Haukali overtar stillingen som daglig leder på permanent basis. Terje og Kjetil vil med det utgjøre Oilers’ ledelse sammen med arenasjef Petter Nystrøm, sportssjef Pål Higson og markedssjef Lars Peder Nagel.

Kjetil Bøe fortsetter i Oilers, nå i rollen som Administrasjons- og IT-sjef. (foto: Kjetil Garvik)