Kamper

Norsk Topphockey

 

Tre nye år med Norwegian

Oilers tegnet i 2016 en treårig samarbeidsavtale med Norwegian. Avtalen markerte en milepæl i vår historie idet en større nasjonal aktør valgte å slutte seg til klubbens samarbeidsnettverk. Etter dette har blant annet Fjordkraft og Tryg innen samme kategori funnet veien til Oilersfamilien. Vi har nå gleden av å meddele at avtalen med Norwegian fortsetter i tre nye år.  

For samarbeidet har gitt mersmak. For begge parter. Sales Executive Corporate i Norwegian Pål Amundsen sier det enkelt.

– Vi får mye igjen for å samarbeide med Oilers. På mange nivå. Ikke minst treffer vi mange av våre kunder i klubbens flotte og store samarbeidsnettverk, sier Pål til oilers.no, på tur innom DNB Arena for å lande ny avtale mellom partene.

Oilers’ daglige leder Terje Haukali er også raus i omtalen av sin partner.

– Norwegian er en uredd og fremoverlent aktør. Deres fokus på innovasjon og lagspill, og ikke minst selskapets humanitære engasjement for blant andre UNICEF, er verdier vi gjerne identifiserer oss med, slår Terje fast.

Klar tale fra Norwegians Pål Amundsen og daglig leder i Oilers Terje Haukali. Samarbeidet fortsetter. (foto: Kjetil Garvik)