Hockeyfest!
Publisert:

Lørdag er det duket for grunnseriens siste oppgjør mot Vålerenga i DNB Arena. Slikt blir det party av. Dette er kampen Oilersfamilien elsker å spille. Duellantene står med to seiere hver så langt i sesongen, alle kapret på lagenes hjemmebane. Nå går gutta for tre av tre på egen is.
Arenaen er på det nærmeste utsolgt foran kampen, men det legges ut seter på resalg.
Klikk her for å følge status i salkartet.
Oilers vs Vålerenga
Lørdagens duellanter har møtt hverandre 112 ganger i eliteseriesammenheng. Statsen er 55-57, Oilers nevnt først.
Oilers har vunnet 22 av 33 kamper mot Vålerenga i DNB Arena.
Ønsker du flere detaljer foran oppgjøret? Her finner du vår mediaguide foran kampen, som alltid levert av Trygve Svendsen.
Kampen
Nedslepp i DNB Arena er 18.30. Dørene åpner 17.00.
Her kan du lese digitalt kampprogram.
Gledelig å melde at Mattias Nørstebø er tilbake på isen etter noen kampers fravær.
Fredrik Lunde og Didrik Baanerud stempler inn for U20 denne helgen.
Ludvig Hoff soner sin fjerde og siste kamp etter karantene. Oliver Calik venter også på retur etter skade.
Johnny Olsen
Meet&Greet
Tradisjonen tro vil to spillere treffe supporterne etter kamp i DNB Arena. Nytt for året er at kampprogram i papir utgår. Guttas autografer kan samles i et eksklusivt signaturhefte med profilbilde av alle spillerne.
Det er Ludvig Hoff og Zack Andrusiak som møter publikum utenfor Oilersshoppen etter kampen mot Vålerenga.